Ahmed Şahin Didin

Günahını bilen af dileyen bir adam

Hakkımda

1986 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde doğan Ahmed Şahin aslen Adıyamanlı’dır. 9 çocuklu bir ailenin en büyük erkek çocuğudur. Ailesiyle başta Mersin’de yaşayıp daha sonra iş imkanı bulundugu için İstanbul’a göç etmek zorunda kalmıştır. Hayatın bazı zorluklarını erken yaşta tatmasıyla, çalışma hayatına erken yaşta atılmıştır. Bir süre sonra askerliğini de tamamlayıp düzenli bir iş hayatına adım atmıştır. Kendisi ilme olan merakından dolayı çok fazla kitap okumaya gayret etmiştir.

Öğrenmeyi, araştırmayı, koşuşturmayı, umutla ve sabırla hareket etmeyi hayatının gayesi edinmiş.Davası uğrunda emin adımlarla ilerleyen Ahmed Şahin 2012 yılında İstasyon İlim ve Kültür Derneğini kurmuştur. Bu dernek hiçbir kâr amacı gütmeden fayda sağlamıştır. Bu dernek ile nice insanların imanını kurtarmak ve nice hayatların hidayetine vesile olmak hedeflenmiştir. Ahmed Şahin Didin, İstanbul, Van, Elazığ, Kütahya, Isparta,Kastamonu vs. gibi illerde seminerler vermiştir.

Hedeflerini sınırlandırmayarak Çare Yardımlaşma Derneği’nde çeşitli yardım faaliyetlerinde Suriye,Afrika ve Uzakdoğu’da gönüllü bir şekilde görevli olmuştur. Faaliyetlere son hızla katılımını sağlayan Ahmed Şahin , iş hayatını 2017 yılında Dilruba Turizm Şirketine girerek devam ettirmektedir. 2018 yılında davasında kendisine yoldaş olan bir eş ile hayatını birleştirmiştir. Günahını bilen af dileyen bir adam olarak hayatına devam eden bu kardeşiniz dualarınıza talip bir şekilde yoluna devam etmekte selametle ….