YAVUZ SEZGİN

Size tatmakla tükenmeyecek bir lezzet vadediyorum. ?

Hakkımda

Dedem Trabzon’dan, Babam Düzce’den göçmüş zamanında, bana ise İstanbul da doğmak nasip olmuş. İşçi bir babanın ve ev hanımı bir annenin 3 oğlundan en büyüğüyüm.

İstasyonla tanışmadan önce etrafımdakiler ne yapıyorsa bende onu yapıyordum. Sonra Badiuzzaman Said Nursi Hz.’nin          “ Ömür sermayesi pek azdır, lüzumlu işler ise pek çoktur.” sözü ilişti gözüme… Şu kısacık ömürde neydi bu çok olan lüzumlu işler? Bu meraktan hareketle arayışa geçtim. Kendimi lüzumlu işler noktasında çalıştırabileceğim bir mecra ararken 2016 yılında İSTASYON ile tanışmak nasip oldu. İSTASYONA yakınlığımı arttıran her şeyden önce samimiyet oldu. Yine şahsen en cazip kılan nokta özgürlüğün; tanıdık, kıymetli ve manevi lezzetler ile beraber tatlandırılmış olmasıydı.

O günden bu güne elbette İSTASYON bana çok şeyler kattı. En mühim olanı ise; bina yanarken, sadece kendi dairenizi söndürmüş olmanın yangının bitmesi için yeterli olmayacağı oldu. Hepimiz bir binada göz göre göre yanıyoruz… Eğer sen de su dökenlerden olmak istersen kapımız her zaman açık.